Razem możemy więcej

To hasło przyświeca naszym działaniom. To hasło oddaje również nasze podstawowe założenie – współpracę w celu poprawy warunków funkcjonowania polskiego biznesu. Z każdym dniem, wspólnym wysiłkiem rośniemy, chcemy być liderem networkingu w Polsce. Zbuduj tutaj solidne fundamenty pod swoją działalność gospodarczą.

Integracja Polskiego Biznesu powstała z inicjatywy lokalnych przedsiębiorców z województwa Pomorskiego, którzy zaczęli rozszerzać swoją działalność poza województwo. Doświadczenia z wielu organizacji networkingowych, pozwoliły wypracować model organizacji, w której minimalizuje się koszty i poświęcony czas na na rzecz programu IPB, a maksymalizuje zyski. Wstępując do IPB zarabiasz,dając rekomendacje, jak i je otrzymując.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Z pewnością poznasz wiele ciekawych osób, które tak jak Ty wiedzą, że razem łatwiej jest rozwijać biznes. Będziesz mógł zobaczyć na czym polega networking. Będziesz dostawać nowe zlecenia, z pewnością będziesz także zlecać. W czasie, gdy rynek pracy chłonie dobrych pracowników i nie zawsze łatwo o dobrego fachowca, część usług warto zlecić firmom z IPB.

Networking prowizyjny

To system oparty o rekomendacje biznesowe w myśl zasady, dający-otrzymuje oraz gratyfikacje prowizyjne. Co oznacza, że każdy aktywny networker zarabia na większości swoich aktywności w IPB. Grupy networkingowe w każdym województwie są w stanie współpracować ze sobą na żywo i online. To oszczędność czasu i maksymalizacja zysków.

Rzetelność

Jeśli chcemy rozwijać swoje przedsiębiorstwa, jeśli chcemy aby nasz rodzimy rynek był silny, działajmy przejrzyście i rzetelnie. Niech słowo wypowiedziane będzie dla członków IPB warte tyle co spisany kontrakt. Warto pracować z najlepszymi.

Jasny kierunek działań

Jesteśmy nastawieni na wzmocnienie polskiego sektora MŚP. To ten sektor ponosi największe obciążenie podatkowe, to w tym sektorze jest najwięcej pracowników, to tutaj powstają fortuny.

Profesjonalizm

Razem możemy zrobić więcej. Jeśli będziemy przy tym profesjonalni będziemy mogli zrobić więcej, sprawniej i pracować długofalowo. Szanujemy się i rozwijamy kontakty w sposób profesjonalny i rzeczowy.

Zaprezentuj swoją firmę

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje reklamy. Najlepiej jeśli ta reklama jest tania skuteczna i niezbyt czasochlonna. Zazwyczaj możemy wybrać tylko dwie z tych rzeczy. W przypadku internetu, telewizji czy radia, tylko dużych graczy stać na naprawdę dobrą reklamę. Tu możesz zaprezentować się przed potencjalnymi kontrahentami w sposób prosty.Wstępująć do IPB otrzymujesz dostęp do panelu członkowskiego, gdzie opisujesz swój biznes i mówisz innym czego szukasz. Na tym zbuduj system swoich rekomendacji. Statystycznie większość kontraktów handlowych czy usługowych dochodzi do skutku dzięki poleceniom.

Rozmawiaj o swoim biznesie

Nie bój się rozmawiać i opowiadać innym o swoim biznesie i planach na przyszłość. Może dzięki temu trafisz na networkerów, którzy będą zmierzać w tym samym kierunku i będziecie mogli się uzupełniać? Może znajdziesz świetnego dostawcę lub kupca? Prezentuj się w każdym możliwym momencie.

Pracuj na sukcesy

Sukces biznesowy w dużej mierze zależy od ludzi z którymi współpracujemy. Im szersze kontakty zdobędziesz, tym szersze możliwości możesz mieć. Pisz, dzwoń, rozmawiaj, spotykaj się na kawę, szukaj partnerów do współpracy w sprawdzonej grupie, która wie czego chce.

Buduj sieć kontaktów

Wiemy, że informacja ma bardzo dużą wartość. Mając dobre kontakty jesteśmy dobrze poinformowani.

Partnerstwo w biznesie

Zbuduj swoje partnerstwo na jasnych zasadach. Dziel się swoim zarobkiem z firmami z twojego obszaru networkingu w momencie, gdy to dzięki nim dostaniesz wymarzony kontrakt. Zapraszaj także nowe firmy do udziału w pracach IPB, ponieważ kolejna nowa osoba to nowe kontakty i kontrakty dla jej członków!:)Ponadto każdy nowy członek projektu, który zarejestruje się za pomocą Twojego linku afiliacyjnego generuje dla Ciebie dodatkową premię, którą otrzymasz po jego rejestracji zakończonej sukcesem.

Wymiana doświadczenia

Na spotkaniach wojewódzkich networkerzy będą mieli dużo czasu na wymianę doświadczeń, autoprezentację i możliwość zbudowania trwalszych relacji. Wszystko w przyjaznej atmosferze i bez przesadnego formalizmu.

W grupie siła

Przedsiębiorcy działający w pojedynkę często nie mają dostatecznej siły przebicia i możliwości wymiany doświadczeniami. Często tracą czas na odkrywanie już odkrytego. W IPB oszczędzisz czas i pieniądze. Dobry, moralny networking pomoże Ci nabrać nowego doświadczenia i uzyskać większe możliwości. Wystarczy, że zdecydujesz się na podjęcie współpracy.

Gratyfikacje

Często pomagamy innym bezinteresownie. Jest to szlachetne i godne naśladowania. Czy oznacza to jednak, że w biznesie zawsze możemy tak robić? Dobry networking to czerpanie korzyści ze znajomości biznesowych. To Ty ustalasz ze swoim partnerem biznesowym zasady na jakich będziecie pracować w oparciu o naszą rekomendację. My rekomendujemy dzielenie się wspólnie wypracowanym zyskiem na zasadzie prowizji, jaka jest jej forma i wysokość zależy od Ciebie i Twoich partnerów biznesowych z IPB. Premiujemy również przedsiębiorców wprowadzających nowych członków do naszej społeczności.

Znajomości na lata

Networking to ludzie. Możesz zbudować tu relacje biznesowe na lata, możesz czerpać też korzyści z jednorazowych kontraktów, możesz też zaprzyjaźnić się z partnerami biznesowymi. To zależy od Ciebie.