Dołącz do IPB

Podejmij decyzję o przystąpieniu do IPB aby rozwinąć swój biznes i zwiększyć zyski. To bezpieczne, bo każdy w IPB dba o swoją reputację, co jest gwarancją wysokiej jakości usług.

Regulamin IPB
Polityka prywatnościBezpieczny proces rekrutacji

Rejestrując się w IPB masz pewność, że zadbamy o proces rekrutacyjny aby był on jak najprzyjemniejszy. Ograniczymy formalności do minimum by oszczędzić Twój czas. Odpowiemy na Twój akces najprędzej jak się da, a jeśli będziesz chciał to spotkamy się z Tobą lub poznamy w trakcie telekonferencji.

Oszczędność
Czasu

Czas to pieniądz. Ludzie tworzący IPB dzielą się swoją siecią kontaktów, co znacznie usprawnia proces poszukiwania nowych klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz więcej czasu na rozwój własnego biznesu. Nie zwlekaj, dołącz jak najszybciej do grona profesjonalistów IPB. Networking to oszczędność czasu.

Partnestwo
Biznesowe

Dobre partnerstwo w biznesie może przynieść bardzo wymierne korzyści. Jeśli masz wizję, z pewnością znajdziesz tu ludzi, którzy postarają się pomóc w jej realizacji.

Sieć
Kontaktów

Budowa sieci kontaktów to problem każdego przedsiębiorcy. W IPB przedsiębiorcy dzielą się swoimi kontaktami. Tworzą nowe relacje i pamiętają o wynagradzaniu się wzajemnie za pomoc, tak by każdemu opłacało się być członkiem programu IPB w myśl zasady : „dający - otrzymuje”.

IPB liderem networkingu

Integracja Polskiego Biznesu ma szansę zostać liderem networkingowym w Polsce. Sumaryczne doświadczenie uczestników programu pozwala zrozumieć jakie są mocne i słabe strony networkingu. Niektóre relacje biznesowe buduje się latami. Przez lata można też dzięki temu czerpać korzyści. Tu liczą się konkrety i każdy ma równe szanse.

Gratyfikacje

Networking polega na tym by pomagać sobie wzajemnie wymieniać kontaktami, tworzyć relacje. W niektórych organizacjach networkingowych jest zakaz wypłacania prowizji. My mówimy: Dlaczego nie? Skoro łączymy swoje kontakty w celu przyspieszenia rozwoju swojego biznesu, to dlaczego nie zarabiać w momencie, w którym pomagamy zarobić komuś większe pieniądze? My nie będziemy tego zakazywać, a wręcz przeciwnie. W założeniu IPB jest zarabiać ZAWSZE. Dając i otrzymując rekomendację.

Polski biznes

Integracja Polskiego Biznesu, jak sama nazwa wskazuje ma na celu poprawę funkcjonowania polskiego biznesu. Nie jest łatwym konkurowanie z dużymi zagranicznymi graczami w pojedynkę. To właśnie dzięki networkingowi zwiększamy swoje szanse na utrzymanie się na rynku i rozwój rodzimych firm.