Dzielmy się razem cennym doświadczeniem zawodowym.

Dołącz do grona profesjonalistów.

Zbudujmy razem nasz polski, rodzimy biznes. Uczmy się wzajemnie i rozwijajmy sieć kontaktów.

Dołącz do nas
[{"template":"4 kolumny tekstowe","fields":[{"name":"text","type":"html","html":"Razem możemy więcej"},{"name":"column1","type":"html","html":"W biznesie - jak w życiu, liczy się współpraca i wzajemna pomoc. Właśnie na tych wartościach opieramy nasz system pracy w IPB. Łączą nas relacje biznesowe, mogą też łączyć wspólne wartości i cele."},{"name":"column2","type":"html","html":"IPB to nowy projekt, w formie jeszcze nie spotykanej na polskim rynku networkingowym. Nasz model jest prosty i niezbyt czasochłonny dla uczestnika."},{"name":"column3","type":"html","html":"Połączenia tworzone i pielęgnowane są przy ograniczonym zaangażowaniu czasowym, z nastawieniem na czerpanie ze znajomości tego, co najlepsze – rekomendacji, wsparcia i poczucia przynależności."},{"name":"column4","type":"html","html":"Integracja Polskiego Biznesu jest organizacją założoną przez przedsiębiorców. Gdy kilka lokalnych firm postanowiło poszerzyć zakresy działalności poza granice Pomorza, pojawiła się potrzeba utworzenia stałej sieci networkingowej. Jeden rzucił pomysłem, kolejny sformalizował, a następni poszerzają tę sieć."}]}]

Aktywne działania.

Aktywne działanie to jedno z naszych najważniejszych haseł.

[{"template":"4 kolumny tekstowe kwadrat","fields":[{"name":"column5","type":"html","html":"Wizja i misja IPB"},{"name":"column1","type":"html","html":"Główną misją IPB jest rozwój sektora MŚP w Polsce. Jest to organizacja która ma na celu przede wszystkim integrację polskich przedsiębiorców i zwiększanie ich przychodów. System działania organizacji jest oparty na networkingu prowizyjnym. W zamyśle tym, każdy z członków organizacji jako networker zarabia (dostając rekomendację jak i je dając). Integrację Polskiego Biznesu wyróżnia od innych organizacji networkingowych w Polsce to, że skupia się na ciągłym generowaniu zysków,otwartości jej członków,minimalizując przy tym czas(koszty) na networking poświęcony."},{"name":"column6","type":"html","html":"Nasz cel"},{"name":"column2","type":"html","html":"Krótkoterminowym celem IPB jest zrzeszenie w swoich szeregach 160 przedsiębiorców do końca roku 2019 oraz wygenerowanie dla tych firm dodatkowego obrotu na łączną sumę przynajmniej 10 000 000 zł. Długofalowo, chemy być w czołówce programów networkingowych w kraju. Warunki przynależności do IPB są ściśle określone."},{"name":"column7","type":"html","html":"Networking minimalnych kosztów"},{"name":"column3","type":"html","html":"Członkowie programu zrzeszają się przede wszystkim poprzez wykorzystanie internetu, a spotkania poszczególnych członków między sobą, wynikają z selekcji firm które są w aktualnym kręgu poszukiwań. To oszczędność czasu i pieniędzy każdego networkera. W celach lepszej integracji członków, IPB cyklicznie organizuje wydarzenia networkingowe w poszczególnych miastach wojewódzkich."},{"name":"column4","type":"html","html":"Będziemy współpracować z: 
1. Rzetelnymi przedsiębiorcami, którzy są w stanie dzielić się owocami swojej pracy z firmami, które pośredniczą w kontrakcie (wypłacać prowizje, za przyniesiony kontrakt). 
2. Z uwagi na brak konkurencyjności pomiędzy networkerami IPB, w danym regionie, w konkretnej specjalizacji branżowej zrzeszone mogą być tylko dwie firmy np. dwie piekarnie w jednym województwie(inną specjalizacją mogą być jednak wyroby cukiernicze zatem jeśli jakiś podmiot chce rozszerzyć swoją działalność w ramach IPB o inną specjalizację może również wykupić subskrypcję dla tejże). 
3. Osoba reprezentujące firmę w IPB powinna mieć kompetencje kierownicze. 
4. Przedsiębiorca rozpoczynający współpracę z IPB zgadza się na roczną opłatę członkowską w wysokości 2000 zł netto. Roczny okres członkostwa liczony jest od momentu zrzeszenia się minimum 10 networkerów w danym województwie. Tym sposobem członkostwo może trwać więcej niż 12 miesięcy za tę samą kwotę. 
5. Firmami, które zaakceptują nasz regulamin.
"}]}]

Partnerstwo z IPB

Oto ile rzeczy możesz zyskać dzięki uczestnictwu w naszym programie.

Strategia w biznesie

Dobry networking to płynność zleceń i umów. Dzięki współpracy z IPB i solidarnej sieci networkingowej, nigdy nie będziesz mieć przestojów. Jeśli jeszcze nie wiesz, co chcesz osiagnać za kilka lat, z pewnością znajdziesz inspirację lub nauczysz się wyznaczać konkretne i mierzalne cele biznesowe.

Stabliność

Z pewnością masz świadomość, że biznes to przede wszystkim ludzie, nie tylko liczby i statystyki. W IPB będziesz w stanie zbudować długotrwałe relacje, a na nich solidne podstawy do biznesu.

Zwiększysz obroty swojej firmy

Im większą grupą networkingową będziemy, tym więcej potencjalnych kontaktów i zarobków! Dodatkowy przychód wygenerowany w grupie to Twoja szansa na rozwój.

Nowe Kontakty

Jeśli ktoś będzie szukał pomocy w Twojej branży, zwróci się po pomoc do Ciebie. W IPB współpracujemy przede wszystkim ze sobą.

Poznaj nas bliżej

Cele biznesowe

Jako przedsiębiorcy wiemy, jak ważne jest pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Dołącz do nas

Podejmij decyzję i dołącz do nas. Zyskasz nowe możliwości rozwoju swojej firmy. To w IPB możesz łatwo stworzyć sieć kontaktów z najpotrzebniejszymi partnerami biznesowymi z różnych branż. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci wszystkie potrzebne informacje dotyczące uczestnictwa w programie.

Zobacz więcej